Pohybový trenér

Natural fitness

 

Celým životem mě provází pohyb a nejrůznější formy cvičení.

Všemožné formy fyzické práce se staly doslova průvodcem mého života. Vždy mi nabízeli určitou energii, zrcadlo mé duše, mých tužeb, potřeb a sebepoznání. Skrze pohyb jsem se učil a posouval. Měnil svůj život k čím dál hlubší autenticitě. Nakonec mě pohyb přivedl doslova zpět domů, do přírody. Tam jsem nalezl stabilní základ svého životního štěstí, pilíř života.

Spojení přírody a pohybu umožnilo nalezení mé vize, životní inspirace a poslání, které chci vykonávat a mám pro něj všechny předpoklady. Mojí cestou se stalo provádět lidi po jejich cestách. Být vědomým spojencem a průvodcem během momentů sebepoznání a transformace. Začal jsem lidem ukazovat směry, které vedou do přírody, k lásce, jednoduchosti, radosti a zdraví.

Zjistil jsem, že umím, chci a baví mě pomáhat lidem v tomto směru a nabízet úžasné nástroje a techniky, které pomáhají zlepšovat život. Život je totiž nikdy nekončící proud změn a energie. Naším úkolem není v životě něco získat nebo něčeho dosáhnout.

Naším úkolem je odevzdat se proudu a naučit se v něm plavat. Nebo jak já říkám, naučit se tančit s chaosem a skrze něj, namísto touhy dostat ho pod kontrolu. Přestat lpět a odevzdat se životu, to je skutečná svoboda a harmonie. Mojí cestou je ukazovat lidem směr jejich cesty, resp. nabízet prostor, kde svůj směr naleznou sami. A je to nádherné poslání, pro které stojí za to žít.

Životní štěstí máme totiž doslova před nosem, ale může se zdát těžké skutečně se ho dotknout. A to obzvlášť v dnešní přehlcené době, která se nás neustále snaží chytit do smyčky strachu a stresu. Já žiji a nabízím cestu, která jde tak trochu proti proudu, která si zakládá na skutečných vnitřních a hlavně autentických hodnotách pramenících z našeho nitra bytí, z jednoduchosti, a která vede ke skutečnému vnitřnímu klidu a spokojenosti.

Důležité milníky mé cesty:

2013 Držitel černého pásu (1. Dan) v Taekwondu WTF

2014 Lektor funkčních kruhových tréninků

2015 Akreditovaný Instruktor fitness

2016 Akreditovaný pedagog volného času

2017 Pohybový specialista IQ Pohyb Academy

2019 Instruktor přirozeného pohybu Movment Nature

2020 Průvodce přírodou

2021 Lektor Pohybu v Souladu

2022 Kouč mužů, kteří chtějí získat svoji sílu a svobodu

2022 Pedagog v lesní mateřské školce

2022 Otec syna Přemysla

 

Certifikáty a osvědčení