O mě

osobni trener praha

Zdravím Vás, mé jméno je Jakub Zvelebil a rád bych Vás přivítal na své stránce.

Jsem akreditovaným "Instruktorem fitness" a certifikovaným "Pohybovým specialistou IQ Pohyb Academy." Dále jsem držitel osvědčení o způsobilosti k vedení "Funkčních tréninků", autor systému "BodyFuse", kouč osobního rozvoje a pedagog volného času.

Svým klientům pomáhám plnit jejich sny, ať už se jedná o hubnutí, nabírání svalů, odstranění chronických bolestí či vadného držení těla. Častokrát pracujeme na více cílech naráz, kdy například kombinujeme redukční a silové plány s rehabilitačními. Součástí spolupráce je také pravidelná komunikace o stravě a spousta užitečných tipů do praktického života, jak umocnit efektivitu našeho cvičení.

Mé schoposti jsou vypilovány stovkami klientů, se kterými jsem za dobu své kariéry spolupracoval, a touhou po neustálém prohlubování svého vzdělání. Mojí specializací je práce se základními pohybovými vzorci a obecně funkční pohybový rozvoj.

osobni terener pro zeny

Během své kariéry jsem vyzkoušel mnoho druhů tréninkových principů a postupů, jak na sobě, tak na svých klientech. Sám jsem na začátku svého působení v tomto odvětví nejprve zhubnul 25 kg primárně z tukové tkáně a následně jsem nabral několik kilogramů čisté a kvalitní svalové hmoty.

Jsem držitel černého pásu v Taekwondu WTF a mám zkušenosti s celoživotním studiem bojových sportů (Kickbox, Hapkido, Krav Maga a MMA).

S každým dalším klientem jsem o kousek lepší. Proto děkuji za každou možnost s Vámi spolupracovat. Děkuji Vám za to, že díky Vám mohu dělat práci, která mi jde a která mě i po mnoha letech stále baví a naplňuje. Nakonec je to vše o Vás, mých klientech. Těším se proto na mnoho dalších let vzájemné spolupráce. ;)

Váš trenér Jakub

 

Certifikáty a osvědčení